ГОНЧАРСТВО в музеї!

Дата: 05.12.2023 16:20

Історичний музей м.Полонного запускає серію майстер-класів з кераміки.

Ліплення з глини - це не лише унікальний і неповторний метод поліпшити свій настрій та помедитувати, а й - пізнати прадавню традицію. Музей надає вам таку можливість вже сьогодні. В середу, 6 грудня - на Миколая - ви зможете створити перший в своєму житті КЕРАМІЧНИЙ ПІДСВІЧНИК, який прикрасить вашу оселю на різдвяні свята, нагадуючи про незабутні миті спілкування з глиною. Відкрий для себе безмежний світ кераміки!Умови участі в майстер-класах: хороший настрій натхнення всі вікові категорії Час: 14.00/15.00 Тривалість: 1,5 години Вартість: 300 грн. (всі матеріали включено) Місце: Історичний музей (Будинок культури, 2 поверх) Для запису на майстер-клас звертатися за контактом: +380985897863 В програму майстер-класів входить ЕКСКУРСІЯ Історичним музеєм: ознайомлення з нашим історичним минулим і сьогоденням. Музей, в рамках програми заняття з глиною, надає свій простір безоплатно. Майстер-класи будуть проводитись професійними художниками-керамістами нашого міста. Музей чекає саме на тебе! До зустрічі!