Відбулася робоча зустріч із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 17.11.2023 14:41

17 листопада 2023 року в приміщенні Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади напередодні проведення щорічних заходів в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулась робоча зустріч із соціальними партнерами з визначення спільних кроків спрямованих на підвищення рівня правової свідомості, культури та освіченості, а також правової поінформації серед суб’єктів пробації, осіб, які постараждали від домашнього насильства щодо подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В робочій зустрічі взяли участь начальник відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради ОТГ Людмила Кравчук-Багінська, головний спеціаліст відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради Лариса Будник, завідувачка сектору «Полонське бюро правової допомоги» Оксана Рибак, спеціаліст служби у справах дітей ВК Полонської міської ради Денис Голодюк, фахівець Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області Євгенія Алєксандрова.

В ході зустрічі обговорено ряд проблем, з якими стикаються особи, які постраждали від домашнього насильства та члени їх сімей, зокрема, питання отримання правової, медичної, психологічної допомоги, послідовності дій у наявності виявлення таких випадків.

Учасниками зустрічі наголошено на соціальній значущості даної проблеми і готовності вкладати наявні ресурси у її вирішення. У результаті зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці між всіма учасниками.

Відділ соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ