ГРОМАДА – ГРОМАДІ

Дата: 26.10.2023 15:50

На письмове прохання виконавчого комітету Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, 24.10.2023 року, згідно з актом приймання-передачі гуманітарної допомоги, Полонська міська територіальна громада, в особі Полонської міської ради, передала, а громада Пологівської міської ради, в особі Пологівського міського голови Юрія КОНОВАЛЕНКА, отримала наступні товари гуманітарної допомоги такі, як памперси дитячі та урологічні, медичні засоби та вироби (кровоспинні пластирі та спреї, інше), цукор, рідке мило, пледи, ковдри, подушки, постіль, тощо.

Усі вказані товари гуманітарної допомоги були доставлені на Запоріжжя депутатом Полонської міської ради Валентином ЦИМБАЛЮКОМ власним транспортом та власним ресурсом.

Виконавчий комітет Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, 26.10.2023 року, письмово подякував нашій громаді, в особі Полонського міського голови Франці СКРИМСЬКОГО та депутатів Полонської міської ради, за надану гуманітарну допомогу наступними словами: «Шановний Франце Францевичу! Шановні депутата Полонської міської ради!

Виконавчий комітет Пологівської міської ради висловлює Вам свою повагу та дякує за надану гуманітарну допомогу мешканцям Пологівської міської територіальної громади, які вимушені, були покинути свої домівки та перебувають у складних життєвих обставинах. Більшість людей запишися без роботи та достатнього доходу для вирішення соціально-побутових питань.

Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти України.

Завдяки Вам, друзі, пологівці отримали не лише допомогу, а й отримали віру і надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Пологівська громада вдячна Вам за розуміння, підтримку і турботу. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Разом ми подолаємо труднощі і перемога буде за нами! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З повагою, Пологівський міський голова Юрій КОНОВАЛЕНКО».

Разом ми сила. Разом до Перемоги.

Виконавчий комітет Полонської міської ради.