Рішення ВК "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання КП «Полонне тепловодопостачання» на території сіл В.Березна , Титьків" від 15.09.2023 р.

Дата: 22.09.2023 12:53

Розглянувши заяву та клопотання КП «Полонне тепловодопостачання»  вих. № 289  від 28.08.2023 року,  керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженим Постановою КМУ від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», із змінами та доповненнями, іншими нормативними актами міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання  КП «Полонне тепловодопостачання» на території сіл В.Березна та Титьків  по  категорії споживачів населення :

с. В.Березна

водопостачання – 23,35 грн.  з ПДВ за 1 м. куб.,

с. Титьків

водопостачання – 25,06 грн. з ПДВ за 1 м. куб.,

1. Директору КП «Полонне тепловодопостачання» Теслі О.А. здійснювати виконання цього рішення згідно чинного законодавства.
  2. Оприлюднити дане рішення у визначеному законодавством порядку в засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті Виконавчого комітету Полонської міської територіальної громади в мережі Інтернет за адресою: https://pol-otg.gov.ua/.
  3.  Директору КП «Полонне тепловодопостачання» Теслі О.А. у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення в дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, повідомити споживачів з посиланням на дане рішення.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Полонського міського голови Сергія ПРЯДКА.