17 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

Дата: 14.09.2023 09:15

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей. Аби дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожна дитина потребує батьківської любові, тепла та родинного затишку. У цей день ми вітаємо усиновлювачів та тих дочок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні.

Це свято батьків і дітей, працівників служб у справах дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

У цей день кожен небайдужий українець від імені усього суспільства, має щиро дякувати батькам-усиновителям, співробітникам дитячих будинків та усім причетним, що дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї. День усиновлення – це не тільки свято подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знав батьківської опіки.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, тобто колишня сирота стає повноправним членом родини і має усі права, які мають біологічні діти.

Висловлюємо слова подяки кожній родині, яка відкрила двері своєї домівки для сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв милосердя і любові до дітей. Ми пишаємося вами! Шануйте один одного, будьте чуйними і творіть добро.

Слава Україні.

Начальник служби у справах дітей

виконавчого комітету Полонської міської ради          Вощатинський О.О.