ЗВІТ про узагальнення результатів громадського обговорення

Дата: 25.08.2023 12:55

Найменування організатора:
- начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.
Зміст питання:
- присвоєння Полонському ліцею №2 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади  імені  учасника російсько-української війни, який героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Олександра Боброва.

Інформація про осіб, які взяли участь у громадському обговоренні та узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення:

19.06.2023 року до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ надійшла пропозиція від адміністрації Полонського ліцею №2 з проханням розпочати процедуру громадського обговорення щодо присвоєння закладу загальної середньої освіти  імені  учасника російсько-української війни, який героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Олександра Боброва.

Згідно розпорядження голови Полонської міської ради від 19.06.2023 року № 106/2023 «Про проведення громадського обговорення присвоєння Полонському ліцею №2 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені Олександра Боброва», було організовано проведення громадського обговорення, яке тривало, впродовж 2-х місяців, до 24.08.2023 року включно. Жителі громади мали можливість подавати в письмовій формі зауваження (пропозиції) щодо присвоєння Полонському ліцею №2 імені Олександра Боброва.

Станом на 25.08.2023 року на адресу організатора громадського обговорення, начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, заперечень або інших пропозицій від громадськості щодо присвоєння Полонському ліцею №2 імені Олександра Боброва не надійшло.

Обговорення питання присвоєння закладу освіти імені О. Боброва відбулося у формі громадських слухань 25.08.2023 року о 10:00 год в актовій залі Будинку культури.

На участь у громадських слуханнях зареєструвалося 25 осіб, з яких 25 осіб з правом голосу.

За те, щоб присвоїти Полонському ліцею №2 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади ім’я О. Боброва проголосувало 25 осіб, проти – 0 осіб, утримались від голосування 0 осіб.

Отже, одноголосно учасники громадського слухання проголосували за  присвоєння Полонському ліцею №2 Полонської міської ради Полонської міської  територіальної громади ім’я Олександра Боброва.