Покладання квітів до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:56

Сьогодні Україна святкує 32 річницю незалежності. Другий рік поспіль ми відзначаємо День Незалежності України в умовах повномасштабного вторгнення.

Українці захищають свої кордони від російських загарбників з 2014 року. Починаючи з 24 лютого 2022 року боротьба продовжується: весь український народ згуртовується задля перемоги над ворогом. Ми доводимо свою незалежність щодня!

З нагоди свята колектив міської ради поклали квіти до Обеліску Слави, меморіалу загиблим учасникам АТО, пам’ятнику Лесі Українці, Тарасу Шевченку, В'ячеславу Чорноволу.

Перший заступник міського голови Віктор Яськов прокоментував: «Сьогодні ми святкуємо не лише 32-й рік незалежності, а й вчергове показуємо світу, що Україна гідно утверджується на карті світової історії. Миру і перемоги нашій країні, а кожному українцю – злагоди і щасливого майбутнього! Нехай Україна буде завжди вільною та незалежною».