Дорога молодь Полонщини!

Дата: 11.08.2023 17:00

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов`язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. Фото без опису

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається Ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Бажаємо Вам успіхів, миру, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

З повагою,

Полонський міський голова                                    Франц СКРИМСЬКИЙ

Інформація
про заходи (у т. ч. інформаційні), інші події, що заплановані в області до відзначення Дня молоді в Україні Полонська ТГ

Назва

заходу

Коротка інформація про захід (3-5  речень), у т.ч. посилання на подію у соцмережах (*за наявності)

Дата та місце проведення заходу (місто, село, селище, адреса)

структурний підрозділ

(організація)

Відповідальна особа (ПІБ, посада, контактний номер телефону,

електронна пошта)

Спортивне свято «Молодь обирає здоров’я»

Захід спрямовано на формування у дітей та молоді сталої здоров’я збережувальної поведінки. Метою заходу є набуття та розвиток навичок фізичної культури. Учасниками заходу можуть бути особи віком від 6 років.

12.08.2023 р.

14.00 год локація «Активні парки»,

м.Полонне

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Мартинюк Владислав Володимирович, тренер-викладач, 098 867 38 74

«Феєрія літа»

Захід спрямований на поширення інформації та залучення молоді до занять різними видами мистецтва. Мета - залучення якомога більшої кількості дітей та молоді до позашкільної освіти.

12.08.2023 р. 11.00 год

БТШ,

м.Полонне

БТШ

Герасимчук Наталія Олександрівна, директор БТШ, 0686461788

Турнір з міні футболу

Захід спрямованого на формування активного дозвілля, здорового способу життя, тощо Мета – популяризація активних видів спорту

10.08.2023 р. 10.00 год

Спортивний майданчик Полонського ліцею №2

ДЮСШ

Бадрак Сергій Оліянович, директор ДЮСШ, 0680136186

Участь в обласному форумі «В єдності наша сила: Хмельниччина»

Захід спрямований на обговорення питань важливості участі молоді в пришвидшенні перемоги України та відновлення молодіжної інфраструктури.

10.08.2023 р.

10:00 год