Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 25.07.2023 10:12
Кількість переглядів: 108

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1.  Планована діяльність

Підприємство розробляє Полонське родовище з метою промислового видобування мігматитів та гранітів, придатних для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового. Спосіб розробки родовища - відкритий (кар’єрний). Система розробки - транспортна з паралельним просуванням фронту гірничих робіт та зовнішнім розташуванням відвалів розкривних порід. Родовище розробляється з 1948 року. Родовище розробляється на підставі Спеціального дозволу на користування надрами №399 від 20.12.1995 р. і Акту про надання гірничого відводу №3704 від 02.01.2019 р.

Корисна копалина попередньо розпушується буро-вибуховими роботами методом свердловинних зарядів. Екскавація корисної копалини виконується екскаваторами ЕКГ-5А або Hyundai R500LC-7 або аналогічними і транспортується на проміжний склад або на ДСЗ автосамоскидами БелАЗ-7547 в/п 45 т. БелАЗ-7543 в/п 40 т або аналогічними. Розробка пухких розкривних порід виконується екскаваторами Hitachi ZX-45Q або аналогічними, з подальшим навантаженням у автосамоскиди КрАЗ-65055-02 в/п 16 т або аналогічні і транспортуванням у зовнішні відвали. Подрібнення негабариту здійснюється гідромолотом на базі екскаватора Hitachi ZX-450. Після відпрацювання кар’єру будуть виконані роботи з гірничотехнічної і біологічної рекультивації порушених гірничими роботами площ земель. Відпрацьований кар’єр передбачається використати під водойму.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1.  Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛОНСЬКИЙ ЩЕБЕНЕВИЙ КАР’ЄР". код ЄДРПОУ 39162883. 30500. Хмельницька обл., Шепетівський район, місто Полонне, вул. Академіка Герасимчука, буд. 190Б, тел.: 0676746494. 0681120110.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

  1.  Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів. 03035. м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35. тел./факс. (044)206-31-40. (044)206-31-50. e-mail: OVD@,mepr.gov.ua. контактна особа: Грицак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

  1.  Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Спеціальний дозвіл на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України, та інші дозвільні документи згідно чинного законодавства України.

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

  1.  Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом ЗО днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться не заплановані

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться не заплановані

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій Формі (у тому числі в електронному вигляді) на адресу Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Департамент екологічної оцінки, контролю та екологічних Фінансів. 03035. м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35, тел./факс. (044)206-31-40.    (044)206-31-50. е-mail: ОVD@mepr.gov.ua

  1.  Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Департамент екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів. 03035. м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського. 35. тел./факс. (044)206-31-40, (044)206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. контактна особа: Грицак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

  1.  Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Департамент екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів, 03035. м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського. 35. тел./факс. (044)206-31-40, (044)206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. контактна особа: Грипак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

  1.  Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 330 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

  1.  Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
  • У приміщенні ТОВ «Полонський щебеневий кар'єр». 30500. Хмельницька обл.. Шепетівський район, м. Полонне, вул. Академіка Герасимчука. буд. 190Б: з 21.07.2023 року. контактна особа Танабаш Георгій Павлович, тел.: 0676746494, 0681120110.

- у приміщенні Полонської міської ради, 30501. Хмельницька обл.. Шепетівський р-н. м. Полонне, вул. Лесі Українки, 114; з 21.07.2023 року, контактна особа Скримський Франц Францович. тел. +38(03843)91304.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особам)

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь