З днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 08:44

Дорогі діти! Шановні батьки!

Від імені Полонської міської ради ОТГ, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із світлим  святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Сьогодні в Україні лунають вибухи, проливається кров, руйнуються міста і села. Вже девять років мужні сини і доньки незалежної України боронять нашу землю від російського агресора. Від початку війни російські окупанти вбили в Україні 501 дитину та ще майже тисяча дітей дістали поранення.

Діти - цвіт нашої нації, наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо. День захисту дітей - чудова нагода ще раз наголосити, що усі діти мають рівні права: на освіту, охорону здоров’я, відпочинок, дозвілля, свободу думки, совісті і релігії. Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного втручання у здійснення її права на особисте та сімейне життя.

Ким би ви, діти, не стали – вченими, військовими, інженерами, вчителями – треба завжди залишатися людьми – добрими, чесними, толерантними, сучасними. А головне – щасливими.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Бажаємо нашим маленьким полончанам міцного здоров’я, добра, радості, Мирного та щасливого дитинства!

З повагою,

Полонський міський голова                              Франц СКРИМСЬКИЙ