З днем Європи!

Дата: 09.05.2023 11:33

Шановна громадо!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Україна є невід’ємною частиною Європи, адже саме на території нашої країни знаходиться її географічний центр, а європейські цінності вже давно близькі та зрозумілі українцям. Сьогодні держава робить усе можливе, щоб наш геополітичний курс таки привів Україну до її мети - членства в ЄС.

Але нас об’єднують не лише цінності та цілі, а й історія. Спільне минуле та подолання непростих викликів створило союз європейських держав, що тримається на принципах парламентської демократії і верховенства закону, підтримуючи економічну та політичну стабільність Європи.

Проте Європа починається не з політики, а з кожного громадянина. З поваги до закону та прав оточуючих, толерантності, рівності та свободи. Залишаючись людьми і відповідальними громадянами, ми щодня наближаємося до інтеграції у Євросоюз. І переконаний, що Україна зможе досягти цієї мети!

Здоров’я вам, дорогі земляки, здійснення планів і задумів, Миру, достатку, благополуччя кожній родині!

З повагою та найкращими побажаннями,

Полонський міський голова                                         Франц СКРИМСЬКИЙ