Звіт про проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг Територіального центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

Дата: 11.04.2023 14:15

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року №449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг», Державними стандартами соціальних послуг, наказу директора Територіального центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ від 30 грудня 2021 року № 50 «Про створення комісії з моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг», «Про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг Територіального центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ в період з 01 листопада 2022 року по 30 листопада 2022 року було проведено внутрішню оцінку якості (далі оцінка) надання соціальних послуг, які надаються Територіальним центром надання соціальних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ - за період 2022 року.

Детальніше - Завантажити