Життя - це рух! Рухайтесь з нами без обмежень.

Дата: 04.04.2023 14:56

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (далі - Підприємство) забезпечує осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інші окремі категорії населення технічними та іншими засобами реабілітації, згідно Постанови КМУ №321 від 05.04.2012.

Підприємство, має ліцензію на медичну практику, акредитовано в першу категорію, не зважаючи на воєнний стан продовжує працювати в звичайному режимі маючи потужну виробничу базу (одна з кращих в західному регіоні) виготовляє продукцію з якісних сертифікованих матеріалів, західного та вітчизняного виробництва, з дотриманням технологічних процесів, що відповідає державним стандартам. В обов’язковому порядку дотримуються усі кваліфікаційні вимоги, що затверджені наказом Міністерства соціальної політики України 09.08.2016 № 871, а також враховуються індивідуальні особливості замовника, в тому числі, щодо якості виробів.

Підприємство єдине в області має стаціонар первинного, складного протезування, протезування та реабілітації, розрахований на 18 ліжко-місць, в якому пацієнти проживають і харчуються (3-х разове, збалансоване харчування) безкоштовно, та проходять курс підготовки до протезування, отримують навики використання протезно-ортопедичним виробом, навики ходьби, необхідні фізіотерапевтичні процедури, вправи ЛФК, медичну, фізичну, соціальну реабілітацію для адаптації з подальшою інтеграцією в суспільстві.

Підприємство є активним учасником обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки, співпрацює з медичними закладами області, органами соціального захисту, територіальними відділеннями Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю і розраховує на співпрацю з територіальною громадою (за соціальним напрямком) результати якої безпосередньо вплинуть на покращення фінансово-економічним показників Підприємства та Хмельницької області.