Щиро вітаю вас із Днем мобілізаційного працівника Збройних Сил України!

Дата: 17.03.2023 08:00

Без вас відсіч російській збройній агресії у 2014 році була б неможливою. Мобілізаційні працівники самовіддано здійснили заходи першої черги часткової мобілізації, переведення визначеного складу військ  на організацію і штати воєнного часу, постачання необхідних матеріальних засобів та техніки національної економіки. Єдність і відвага Українського народу, підкріплена професійними діями зокрема і мобілізаційних працівників, врятували тоді нашу державність.

Упродовж подальших років вами було забезпечено проведення мобілізації, формування потужного оперативного резерву, масовий призов резервістів і військовозобов’язаних на навчальні збори, суттєво вдосконалено систему військового обліку громадян та законодавство з питань мобілізації і соціального захисту військовозобов’язаних та резервістів.

Сьогодні ви продовжуєте працювати над підвищенням рівня мобілізаційної готовності Збройних Сил України, а результати цієї роботи є переконливим доказом того, що всі завдання, які стоять перед мобілізаційними органами, будуть і надалі якісно виконуватися.

Дякую військовослужбовцям, працівникам і ветеранам мобілізаційних підрозділів за наполегливу і самовіддану працю з підтримання військ у готовності до проведення мобілізаційного розгортання, а вашим сім’ям – за розуміння та підтримку у подоланні труднощів військової служби.

Бажаю вам та вашим близьким  миру, міцного здоров’я, злагоди та нових звершень задля посилення військової могутності України.

З повагою, Полонський міський голова                     Франц СКРИМСЬКИЙ