Школярі громади долучилися до участі в акції по збору книг для бібліотеки м.Валенсія.

Дата: 14.03.2023 09:27

10 березня 2023 року у м.Хмельницькому відбулося урочисте підведення підсумків акції щодо збору художньої літератури для створення української бібліотеки у м.Валенсія (Іспанія).

У заході взяли участь заступник голови обласної військової адміністрації Володимир ЮР’ЄВ, директор Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Дарія БАСЮК, голова Благодійної організації «Захисти Хмельниччину» Олена ПОЛЯНСЬКА та керівники і здобувачі освіти закладів освіти області, які долучилися до збору літератури.

Школярі та працівники закладів освіти Полонської міської територіальної громади взяли також участь у акції, найактивнішими були здобувачі освіти Кустовецького ліцею, за що їх було відзначено грамотами, а також для дітей було організовано безкоштовний перегляд мультфільму «Мавка: Лісова пісня».