Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 28.02.2023 14:54

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступеня Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  імені старшого сержанта, учасника російсько-української війни, який героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Сергія Цимбалюка

1. Організатор громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (присвоїти ім’я):  Великоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти закладу загальної середньої освіти, Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ, ім’я  командира відділення 3 десантно-штурмового взводу, 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281 ЗСУ, старшого сержанта Сергія Цимбалюка, який навчався у  вищезазначеному закладі та героїчно загинув, захищаючи країну від російської агресії.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо прийняття рішення по присвоєнню імені захисників України закладу освіти, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропозиція щодо присвоєння імені захисника України закладу освіти надійшла від колективу Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

03 травня 2023 року о 10.00 год. громадські слухання за адресою: вулиця Лесі Українки, 95, місто Полонне, Шепетівського району; актова зала Будинку культури Полонської міської ради ОТГ.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: 30500, вулиця Лесі Українки, 114, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та на адресу електронної пошти: vokms.pl.otg@ukr.net до 02 травня 2023 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вулиця Лесі Українки, 114, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область,  тел. 3-02-91, e-mail vokms.pl.otg@ukr.net

8. Прізвище, ім’я особи, що проводить заходи з громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 10 травня 2023 року на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.