Про формування стрілецьких батальйонів

Дата: 08.02.2023 10:15

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою адекватного реагування на загрози національній безпеці держави прийнято рішення про формування стрілецьких батальйонів у кожній області та містах Київ та Дніпро.

З цією метою в Україні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу», де прикордонники, поліція та Нацгвардія проводять набір добровольців у штурмові стрілецькі батальйони для реагування на загрози національній безпеці держави.

На Хмельниччині запис до штурмових бригад відбувається у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), за адресами:

м. Хмельницький, вул. Соборна, 16;

м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86;

м. Кам'янець-Подільський, майдан Відродження, 1;

м. Шепетівка, вул. Островського, 6.

Крім того, у зазначених ЦНАП можна поспілкуватись з фахівцем того підрозділу Сил оборони, до якого кандидат хоче вступити.

Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн: storm.mvs.gov.ua.

Тут заповнюється типова анкета кандидата і згодом підрозділи комплектування зв’яжуться із добровольцем для подальшої роботи.

Окрім цього, є телефон гарячої лінії - 0800100020, де можна проконсультуватися та отримати усю необхідну інформацію.