Оголошення про видачу гуманітарної допомоги!

Дата: 17.01.2023 16:33

До відома внутрішньо переміщених осіб – матерів малолітніх дітей від 1 до 3 років, які проживають на території громади: щоденно з 10.00 год. до 16.00. год. з перервою на обід з 12.00 год. до 13.00 год. (окрім суботи та неділі) в пункті видачі гуманітарної допомоги Полонської міської ради, розташованого за адресою: вул. Л. Українки, 114 м. Полонне, буде здійснюватись видача гуманітарної допомоги: дитячого харчування (від народження і до 1 року, виробник – Польща), дитячих памперсів (№№1, 2, 3, 4, 5, 6) та гігієнічних засобів для жінок.

Для отримання гуманітарної допомоги цими товарами необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, оригінали та ксерокопії довідок про реєстрацію як ВПО на маму та її малолітню дитину.

Окрім цього для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, та мають урологічні хвороби, буде здійснюватись видача гуманітарної допомоги: урологічні памперси, прокладки, простирадла, трусики, тощо.

Для отримання гуманітарної допомоги цими товарами необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, оригінал та ксерокопію довідки про реєстрацію як ВПО, а також копію документа, який підтверджує наявність урологічної хвороби.

За детальнішою інформацією звертатись до чергового в адміністративному приміщенні Полонської міської ради (вул. Л. Українки, 114 м. Полонне).

Виконавчий комітет Полонської міської ради.