Звернення до мешканців Полонської територіальної громади

Дата: 17.01.2023 14:08

Згідно наказу начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Гамалія С.В. №5/2023-н від 10.01.2023 року «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» та протоколу засідання ради оборони Хмельницької області від 09.01.2023 року №1, з метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії, рекомендовано:

• підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та підпорядкування, мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії з 07.00 до 23.00 години у період з 10 січня  по 07 лютого 2023 року включно;
  • міським головам обмежити зовнішнє вуличне освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС з 10 січня по 07 лютого 2023 року включно.

В зв’язку з вищевикладеним, просимо мешканців Полонської міської територіальної громади, фізичних осіб-підприємців, керівників підприємств, організацій та установ усіх форм власності обмежити споживання електроенергії з 07.00 до 23.00 години у період з 10 січня по 07 лютого 2023 року та повністю відключити рекламні щити, розміщені на стінах та фасадах будівель, де здійснюється підприємницька діяльність, освітлення фасадів, стел АЗС, тощо.

Дякуємо за розуміння та співпрацю! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Виконавчий комітет Полонської

міської ради ОТГ