Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки

Дата: 29.12.2022 10:29

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

Назва об’єкта оцінки

Місцезнаходження об’єкта оцінки

Площа об’єкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

м. Полонне, вул. Поліська,13

Шепетівського р-ну

Хмельницької обл.

6823610100:02:005:0955

1400м2

Визначення вартості земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за 3 робочих  дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (додаток 1);
  • копії установчих документів претендента (для юридичних осіб )  Статут;
  • копія паспорта (для претендента – фізичної особи-підприємця);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • конкурсна пропозиція  надається на кожну земельну ділянку окремо та повинна містити обґрунтований розрахунок витрат вартості робіт для здійснення оцінки земельної ділянки.

Усі документи  та копії документів посвідчуються  підписом керівника суб’єкта  оціночної діяльності.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову  пропозицію.

Пропозиції в  умовах  воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях  Казначейсво  та органи Казначейства  здійснюють платежі з урахуванням законодавства.

Інформація про проведення конкурсу:

-  конкурс відбудеться  30 січня 2023 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територальної громади за адресою: Хмельницька область Шепетівський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 114.

Заява та документи  на участь у конкурсі подаються  до 25 січня 2023року.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, вул. Лесі Українки, 114, м. Полонне,  Шепетівський район Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 2-10-03; 9-13-09