«Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини».

Дата: 15.12.2022 17:12

Головною умовою гармонійного розвитку дитини є її виховання в сім’ї. На жаль, не кожна родина, в силу різних обставин, здатна забезпечити їй нормальні умови життя, захист та піклування. Раніше такі діти ризикували потрапити до інституційного закладу, але з появою в Україні патронатних сімей багато чого змінилось.

Патронатна сім’я – це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Завдання сім’ї патронатного вихователя – мінімізовано травматизацію дитини, коли її забирають від біологічних батьків.  Саме завдяки даній формі влаштування діти перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію.

Сьогодні, 15 грудня 2022 року, на базі Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, за  участі спеціалістів відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ, проведено інформаційний семінар на тему: «Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини», в ході якого учасники мали змогу дізнались, хто такі патронатні вихователі, їх основні завдання та цілі, що потрібно зробити для створення патронатної сім’ї та які діти можуть бути до неї влаштовані.

Патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування та шанс знайти своє покликання.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Відділ соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ТГ