Навчання з цивільного захисту

Дата: 08.12.2022 15:31

08 грудня 2022 року, згідно вказівки Хмельницької ОВА 6701-5373/6706 від 08.11.2022 року, щодо проведення занять із членами добровільних формувань цивільного захисту Полонської міської ради ОТГ, для участі у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації можливих наслідків ведення воєнних (бойових) дій та  для надання допомоги у захисті населення, територій від надзвичайних ситуацій, в актовому залі міського будинку культури, представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, враховуючи існуючий ризик застосування державою-терористом засобів ураження по об'єктах критичної інфраструктури, що може тягнути за собою необхідність залучення осіб до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, було проведено відповідні заняття із членами даних формувань.