Вітаємо з Днем Волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:27

Шановні волонтери!

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера. В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а також, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою. Бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою,

Полонський міський голова                                       Франц СКРИМСЬКИЙ