28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2022 08:23

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів у всьому світі. Вона стала величезною трагедією для усього людства.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв рідну землю  на передовій, самовідданою працею наближав перемогу в тилу , хто піднімав Україну з руїн, чиє життя забрала війна.

Низький уклін і глибока вдячність усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Глибока шана  солдатським вдовам, дітям війни.

Свято визволення - велике свято для  кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються по всій країни. Віриться, що наш народ зробить усе можливе для встановлення миру на рідній землі.

Шановні ветерани!

Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.

Ми завжди будемо пишатися Вашим подвигом!

Міцного вам здоров'я, миру, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою,

Полонський міський голова                                                       Франц СКРИМСЬКИЙ