Вітання з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 16.10.2022 10:10

Щороку, в третю неділю жовтня, тарадиційно відзначаємо День працівників харчової промисловості.

Шановні працівники харчової промисловості!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні воно припало на часи випробувань нашої країни і відбувається в складний період воєнної агресії росії проти України. Проте навіть за таких умов завдяки ефективним діям Уряду агропромисловий комплекс України демонструє спроможність забезпечити продовольчу безпеку країни. Харчова промисловість як невід’ємна складова частина агропромислового комплексу відіграє в цьому важливу роль.

Продовольчі товари вітчизняних торговельних марок відповідають вимогам найвибагливіших споживачів не лише внутрішнього, а й зовнішнього ринку, про що свідчить постійно зростаючий у світі попит на українські продукти харчування.

Переконаний, що харчова промисловість має значний виробничий потенціал і спроможна задовольнити потреби населення у високоякісних, безпечних для здоров’я та доступних за ціною продовольчих товарах.

Я вдячний вам за вашу професійність і відданість справі. Саме ваші зусилля зробили українську продукцію конкурентоспроможною, а наші торгові марки – відомими на світових ринках.

Бажаю вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та подальших нових трудових здобутків на благо Батьківщини.

Разом переможемо!

З пов. Полонський міський голова                                                     Франц Скримський