Результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 14.10.2022 10:11

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельної ділянки, який відбувся 10.10.2022року.

За результатами конкурсу жоден із учасників не визнаний переможцем конкурсу. Комісією прийнято рішення повторно провести конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, а саме:

•  площею 520 кв.м., розташованої за адресою:м. Полонне,вул. Л.Українки,212Б Шепетівського району Хмельницької області;
  •  площею 642кв.м., розташованої за адресою: м. Полонне, вул.Замкова 4 (до перейменування Н. С. Говорун), Шепетівського району Хмельницької області;
  •  площею 3093кв.м., розташованої за адресою: м. Полонне , вул. Івана Мазепи 15 Шепетівського району Хмельницької області;
  •  площею 2500кв.м., розташованої за адресою: с. Черніївка,вул. Шкільна,5 Шепетівського району Хмельницької області;
  •  площею 46120кв.м., розташованої за адресою: м. Полонне, вул. Залізнична, 141 Шепетівського району Хмельницької області.