До уваги внутрішньо-переміщених осіб! Видача гуманітарної допомоги!

Дата: 26.09.2022 13:38

ОГОЛОШЕННЯ.

Відповідно до розпорядження Полонського міського голови від 26.09.2022 року №161/2022-р 29 вересня 2022 року з 10.00 год. до 17.00 год. буде здійснюватись видача товарів гуманітарної допомоги, які надані для Полонської міської територіальної громади, а саме: дитяче харчування та памперси для набувачів-фізичних осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, утримують малолітніх дітей віком до одного року та проживають на території громади.

Видача гуманітарної допомоги буде здійснюватись зі складу гуманітарної допомоги за адресою вул. Л. Українки, 114 м. Полонне (вхід ліворуч від адміністративного приміщення Полонської міської ради у двір до гаражної будівлі).

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, довідку та її копію про підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи на утримання малолітніх дітей віком до одного року.

Виконавчий комітет Полонської міської ради.