Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту!

Дата: 10.09.2022 10:30

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Полонська ОТГ, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

В цей святковий день щиро бажаємо усім Вам миру, міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

З поваго,

Полонський міський голова                        Франц СКРИМСЬКИЙ