Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Посадовці відвідали один з батальйонів територіальної оборона на сході України

Дата: 18.08.2022 11:06

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з головою Шепетівської районної ради Олегом Кулінським відвідали один з батальйонів територіальної оборони, який виконує бойові завдання на сході України.

За підтримки начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія для військових передали пікап. Другий автомобіль був наданий Полонською територіальною громадою (голова громади Франц Скримський).

«Потреба транспортних засобів – наразі одна із ключових. Сподіваюся, що це ще один маленький вклад в обороноздатність країни та ще один крок до нашої перемоги над російськими загарбниками»  – зазначив очільник району Олексій Глушаков.

Окрім автомобілів передали інші необхідні речі — генератори, мотопомпи, засоби зв’язку, офісний папір, шанцевий інструмент, продукти харчування тощо.

Пральні машини для військових надав директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергій Іващук.

Окрему подяку за надану допомогу начальник РВА Олексій Глушаков висловив депутату Шепетівської районної ради VIII скликання Івану Федорчуку.

Олексій Глушаков подіякував усім, хто долучився до збору допомоги військовим та воїнам за сумлінне виконання своїх обов’язків, патріотизм і професіоналізм.