Програма благодійного проекту «Рідна Полонщина – рідним ЗСУ» 20 серпня 2022 року

Дата: 16.08.2022 14:55

Територія пам’ятки Національного значення Костел св. Анни (набережна)

16год.00хв. – патріотична музична програма солістів та аматорських колективів старостинських округів громади. Благодійний ярмарок - розпродаж сувенірної продукції. Дитячі інтерактивні ігри.

Площа 1000 - ліття м. Полонного

16год.00хв. - патріотична музична програма солістів та аматорських колективів «Веселі музики», «Джерело», «Полонь». Благодійний ярмарок-розпродаж сувенірної продукції. Дитячі інтерактивні ігри.

Площа Лесі Українки

16год.00хв. – концертна програма вихованців Будинку творчості школярів «Стоїмо єдиним фронтом». Виставка-ярмарок закладів освіти з сувенірною продукцією «Наближаємо перемогу разом». Майстер–класи позашкільних закладів: з плетіння патріотичних браслетів-оберегів; гри в шахи. Фото - виставка світлин закладів освіти на тему «Надійний тил-запорука перемоги». Турнір з тенісу серед дорослих.

Площа Слави

Площа біля адміністративної будівлі Полонської міської ради

16год.00хв. – патріотична музична програма солістів та аматорських колективів громади. Благодійний виставка - розпродаж сувенірної продукції, крафтових виробів. Фуд-корти. Фото-зони. Майстер-класи.

Полонський міський пляж

16год.00хв. - 20год.00хв. – торгівля морозивом, соками, кавою. Приготування юшки, плову, шашликів. Катання на катамаранах, човнах. Батут.