Вітання з днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Дата: 07.08.2022 08:02

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас із професійним святом  - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.

Завдяки вам повітряний простір нашої країни надійно захищений, а авторитет охоронців українського неба – незмінно високий.

На початку російської збройної агресії ви самовіддано виконали надскладні і надважливі бойові завдання. З урахуванням набутого досвіду та сучасного безпекового середовища впроваджені нові підходи до бойової підготовки льотного складу.

Сьогодні Повітряні Сили розвиваються за найкращими світовими зразками: впроваджують стандарти і принципи Альянсу, виконують спільні бойові навчання з підрозділами країн-партнерів, оновлюють технічну базу, озброєння, розвивають інфраструктуру, запроваджують сучасні технічні та воєнні нормативи. Ці заходи сприяють посиленню обороноздатності держави та наближають її до стратегічної мети.

Завдяки участі військового персоналу та авіації в операціях з підтримання миру і безпеки зміцнюється статус нашої держави на міжнародній арені.

Світла Пам’ять військовослужбовцям Повітряних Сил, які віддали свої життя за Україну.

Зичу вам, відважні захисники та захисниці українського неба, успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, а вашим родинам – злагоди і доброту!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!

З повагою, Полонський міський голова                  Франц СКРИМСЬКИЙ