19 липня – граничний термін сплати ЄВ за себе ФОП – платниками ЄП

Дата: 15.07.2022 11:57

У Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області нагадують, платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема, ФОП – платники єдиного податку зобов’язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄВ (абзац третій частини восьмої ст. 9 Закону № 2464).

У разі якщо останній день строків сплати ЄВ припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем таких строків сплати ЄВ вважається перший робочий день, що настає за вихідним, святковим або неробочим днем.

Таким чином, граничний термін сплати ЄВ за себе ФОП – платниками ЄП – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄВ.

Податківці наголошують, 19 липня – граничний день для підприємців зі сплати ЄСВ за ІІ квартал. Сума для сплати – 4290 грн.