З днем Рибалки!

Дата: 10.07.2022 08:00

Щиро вітаю рибалок-любителів і професіоналів зі святом – Днем рибалки!

Професійне свято День рибалки спочатку відзначали лише люди, професія яких була пов’язана з рибною промисловістю. Але оскільки рибалка − улюблене заняття досить великої частини чоловічого населення та нерідко і жінок, це свято має в нашій спільноті неабияку популярність.

Отож, хочу привітати всіх рибалок об’єднаної територіальної громади − професіоналів і аматорів, усіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття! Особливі вітання спілкам рибалок  Полонщини, які роблять чимало для охорони навколишнього середовища, впорядкування та зариблення водоймищ, для змістовного і комфортного дозвілля городян.

Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: у колі друзів, приємних людей, з хорошим настроєм, а головне – гарним уловом!

З повагою,

Полонський міський голова                                                      Франц СКРИМСЬКИЙ