Благодійна допомога від релігійної місії «Карітас України»

Дата: 07.07.2022 13:29

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Так, вже вдруге Міжнародний Благодійний Фонд «Карітас України» прибув до Полонською ОТГ задля допомоги особам і сім’ям, які вимушені були покинути свої домівки та оселитись на території нашої громади.
Усі тимчасово переміщені особи залишили не тільки рідні стіни. Переважна їх більшість, втікаючи від ворожих снарядів, не мали змоги взяти з собою навіть найнеобхідніші речі. Слово “Карітас” означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність і одним із напрямків роботи «Карітас» - допомога дітям, молоді, людям похилого віку та сім’ям, які перебувають у кризі.

Виконавчий комітет Полонської міської ради, висловлює слова щирої вдячності за надання гуманітарної допомоги для найуразливіших верств населення, які постраждали через агресію зі сторони росії. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо за турботу, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.