З днем державної служби.

Дата: 23.06.2022 08:13

Щороку 23 червня в Україні відзначають День державної служби. Працівники державної служби – люди особливої професії, адже вони несуть високу відповідальність за стан справ у суспільстві, добробут та майбутнє свого народу. Ця праця потребує відданості своїй справі та бажання служити людям.

Забезпечення виконання завдань та функцій держави – відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних, політичних та соціальних перетворень. Державний службовець відіграє роль посередника між владою та народом, тому він повинен гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного держслужбовця залежить успішність країни вцілому.

З нагоди свята бажаю усім, хто є працівником державної служби, витримки, здоров’я, натхнення, невичерпної енергії для подальшої плідної праці на благо народу, в ім’я майбутнього України! З професійним святом!

Полонський міський голова                          Франц СКРИМСЬКИЙ