Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Дата: 18.06.2022 08:00

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Зокрема це: захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо.

Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів громади. Це нелегка робота. У будні й свята, вони першими реагують на людську біду та приїжджають на місце злочину.

Дільничий - це ще й велика відповідальність. Щодня доводиться спілкуватися з різними людьми. І від цих розмов та прийнятих рішень й дій залежить зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, здоров'я, життя й гідності громадян, профілактика та розкриття злочинів і правопорушень.

З професійним святом вас, дільничі інспектори!

Щиро дякую кожному, хто чесно та якісно виконує свої професійні обов’язки. Міцного здоров'я вам та вашим рідним,  добробуту, гідної оцінки вашої роботи, психологічної стійкості, більше спокійних робочих днів та належної людської вдячнoсті!

З повагою,

Полонський міський голова                                         Франц СКРИМСЬКИЙ