Сьогодні в Україні День пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії РФ

Дата: 04.06.2022 08:14

Сьогодні, 4 червня, Україна вперше на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Відповідну постанову під № 5343 ухвалила Верховна Рада у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня поточного року.

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей — безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Починаючи з 2014 року, на території Донецької та Луганської областей, загинуло більш як 240 дітей, ще 56 зникли безвісти.

Ілюстративне фото з відкритих джерелТравми і поранення отримали від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.

За останніми даними UNICEF Ukraine з початку війни на Донбасі тільки від розриву мін і вибухонебезпечних предметів загинули 42 дитини, ще 144 були поранені.

Джерело: ІА «Вчасно» — https://vchasnoua.com/donbass/69684-sohodni-v-ukraini-den-pamiati-ditei-iaki-zahynuly-vnaslidok-ahresii-rf