Стартував соціальний інноваційний проєкт «Освітній хаб Полонщини»:

Дата: 18.05.2022 11:11

Територія нових можливостей для кожного!

18 травня 2022 року розпочав роботу освітній хаб Полонщини, створений на інтернет-ресурсі відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської територіальної громади, з метою консолідації зусиль освітянської спільноти для забезпечення реалізації безперервного освітнього процесу, надання додаткових послуг, вдосконалення творчих навичок та самореалізації особистості в умовах воєнного стану.

Реалізація проєкту забезпечуватиметься за напрямками:

• український клуб «Картата хустинка»;
  • психологічна підтримка в умовах війни;
  • супровід дітей з ООП;
  • рухова активність;
  • підготовка до школи;
  • творча особистість;
  • вивчення польської мови та історії Польщі.

Освітній хаб корисний для учнів, вихованців, педагогічних працівників закладів освіти Полонської громади, батьків, а також для внутрішньо переміщених осіб.

Завданнями проєкту визначено:

• забезпечити реалізацію концепції «Навчання впродовж життя» на території Полонської міської громади;
  • надати можливість для самореалізації особистості;
  • створити умови для супроводу психологічної, емоційної сфери в умовах воєнного стану;
  • організувати надання адресної підтримки мешканцям громади, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

Функціонування освітнього хабу Полонщини забезпечується відділом освіти, молоді та спорту у співпраці із закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти громади, комунальними установами: Центром професійного розвитку педагогічних працівників та Інклюзивно-ресурсним центром.

Контакти для взаємодії:    - юридична адреса: відділ освіти, молоді та спорту, вул. Лесі Українки,113, м. Полонне;

Долучитися до соціального інноваційного проєкту «Освітній хаб Полонщини» можуть  усі бажаючі, адже все це безкоштовно!!!