Настав час виростити "Сади перемоги"

Дата: 06.05.2022 09:45

В Україні стартувала ініціатива "Сади Перемоги", спрямована на ефективне використання всіх доступних земельних ділянок для вирощування продуктів харчування, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні.

Третій місяць поспіль ми всі є свідками, як росія цілеспрямовано знищує, з-поміж іншого, сільськогосподарську техніку, мінує поля та угіддя, блокує порти, розкрадає продовольчі запаси, б'є ракетами по складах з пально-мастильними матеріалами...

Ворог навіть не приховує, що розглядає голод в Україні як один з варіантів своєї зброї.

Ми ж українці, завжди славилися своїм працелюбством на землі, рекордними врожаями, з гордістю носили звання житниці Європи. Тому сьогодні наша любов до землеробства повинна стати зброєю проти окупанта. Ми маємо городи, дачі, прибудинкові ділянки і балкони. Настав час виростити на них свої "Сади Перемоги"!

Це нагода не допустити голоду й водночас шанс для багатьох людей стати агрономом, сільським підприємцем, дослідником. Обробляючи з любов'ю кожен свою земельну ділянку (малу чи велику), ми можемо виростити на ній все потрібне для нормального харчування, досягти максимального результату на малому масштабі.

А ще це - можливість прогодувати свої родини, підтримати вимушених переселенців, та всіх, хто захищає нас на передовій!

Долучаймося до городніх військ України! Не залишимо ворогу жодного шансу заморити нас голодом! Наперекір його нищівним планам вирощуймо рекордні врожаї!