Президент провів нараду щодо післявоєнного відновлення країни

Дата: 18.04.2022 17:06

Президент України Володимир Зеленський провів нараду, на якій було розглянуто план післявоєнного відновлення та розвитку країни.

У заході взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, заступники керівника Офісу Глави держави, члени уряду, керівництво парламентської більшості та профільних комітетів Верховної Ради України.

Як проінформував Денис Шмигаль, план післявоєнного відновлення складається з декількох частин, до його розробки долучилися міжнародні аудиторські компанії, українські аналітичні центри, парламентські комітети та міністерства.

План передбачає відновлення України на нових принципах з використанням усіх доступних ресурсів і можливостей. Зокрема, заплановано покриття матеріальних збитків, завданих війною, відновлення зруйнованих інфраструктурних потужностей та структурна модернізація української економіки.

Особливу увагу під час наради було акцентовано на проведенні низки важливих економічних реформ.

Також учасники зустрічі обговорили перебіг європейської інтеграції та отримання Україною статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу.