Нове перехоплення від СБУ: російські окупанти відмовляються йти в наступ і саботують накази керівництва

Дата: 11.04.2022 11:55

Російські солдати відмовляються йти у наступ і саботують накази керівництва. Деякі їх підрозділи — на межі бунту, свідчать перехоплення від СБУ.

Російський військовий із Краснодарського краю в розмові з матір'ю розповів, що йому набридло «сидіти, дивитися, як по нас б’ють, а ми у відповідь нічого не можемо зробити». Фото без опису

Окупант скаржиться, що про його підрозділ складають легенди як про «смертний полк». Мовляв, уже перевершив усіх за обсягом втрат. Тож більше не хоче бути «фаршем».

Він додав, що 90% його колег відмовилися йти в новий наступ: «нас із 150 осіб — 130 таких, як я».

Говорить, що після того, як полковнику не вдалося переконати їх піти в атаку, до них привезли священика. Але на пропозицію «відмовників» очолити колону, що їде на передову колону, відмовилися і полковник, і церковник. Послалися на те, що вони мають «інші завдання».

Командування на такий саботаж не реагує, оскільки «у кожного автомат, боєприпаси. Ніхто не знає, що в людини в голові. Зараз він на нашого бикане, того перемкне, у ногу шмальне».