тел: 2-10-03; 0979110328

До уваги керівників підприємств установ і організацій, що знаходяться на території громади!

Дата: 06.04.2022 14:05

Відповідно до ст. 12 та 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні, Постанови Кабінету Міністрів України від 03. 03 2022 № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» повідомляємо, що в умовах правового режиму воєнного стану бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил, інших військових формувань, населення (далі – підприємства, установи і організації), здійснюється у порядку, передбаченому постановою.

Підприємства, установи і організації самостійно подають у Хмельницьку обласну військову адміністрацію відповідні листи (зразок додаток 1) із пропозиціями (зразок додаток 2).

Надіслані пропозиції будуть погоджуватись із структурними підрозділами обласної адміністрації (відповідно до галузевого спрямування) і обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Після погодження зведені списки на бронювання обласною адміністрацією буде направлено до Міністерства оборони України для подальшого опрацювання та прийняття відповідного рішення.