Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Дата: 05.04.2022 15:05
Кількість переглядів: 304

Виконавчий комітет Полонської міської об’єднаної територіальної громади, інформує:

19 березня 2022 року за № 333 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», яка опублікована (тобто набрала чинності) в урядовому кур’єрі 22 березня 2022 року за № 65.

Що потрібно зробити здавачам житла, щоб отримати компенсацію за  тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Крок №1.

Звернутися у відділ комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

З собою мати:

  • Паспорт власника та сторінки його ксерокопій.
  • Ідентифікаційний код власника та сторінки його ксерокопій.
  • Реквізити банківського рахунку (IBAN-код; приклад : UA 000000000000000000000000000).
  • Документ що підтверджує право власності на житло та сторінки його ксерокопій.
  • Копії сторінок паспорта та ідентифікаційного номера внутрішньо переміщених осіб.
  • Копія свідоцтва про народження малолітніх та неповнолітніх внутрішньо переміщених осіб (дітей).
  • Підтвердження відсутності заборгованості за житлово комунальні послуги.
  • Заява (заповнюється на місці) у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу

Крок №2. (на інші місяці)

2.1. Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за місцем розташування жилого приміщення, у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу

2.2 Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за місцем розташування жилого приміщення заяву.

2.3. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні, зазначивши суть змін внутрішньо переміщених осіб (припинення розміщення, зміна кількості осіб, зміна переліку осіб тощо).

Крок №3.

3.1. Протягом строку розгляду заяви уповноважені особи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ проводять перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів), а також перевіряють дані про відсутність або наявність у заяві інформації про осіб, які отримують щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

3.2 За результатами перевірки виконавчий комітет Полонськоїміської ради ОТГвизначає обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, та подає заяву за формою до відповідної Хмельницької обласної військової адміністрації до 10-го числа місяця, що настає за звітним.

Хмельницька обласна військова адміністрація протягом двох робочих днів після отримання заяв від виконавчого комітету Полонської міської ради  ОТГнадсилають узагальнену інформацію за формою згідно з додатком 3 до Мінрегіону для опрацювання питання виділення фінансування із зазначенням пропозиції щодо виділення коштів з державного та місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду бюджету), коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і господарювання, іноземних держав та міжнародних організацій у вигляді благодійної, гуманітарної та матеріальної допомоги, а також добровільних пожертвувань фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та громадських об’єднань, інших не заборонених законодавством джерел.

Мінрегіон узагальнює інформацію, подану обласними військовими адміністраціями та готує проект рішення Кабінету Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету (зокрема резервного фонду).

3.3 Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи (далі — людино-день), з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.

Кількість людино-днів визначається шляхом додавання кількості внутрішньо переміщених осіб, які проживали у жилому приміщенні власника, в кожний день місяця.

Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні.

Загальна сума компенсації власнику жилого приміщення визначається шляхом визначення добутку загальної кількості людино-днів на суму компенсації за кожен людино-день.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних