тел: 2-10-03; 0979110328

До уваги мешканців громади! Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 04 квітня 2022 року по 20 травня весняну диспансеризацію тварин у м. Полонне та селах Полонської ОТГ

Дата: 04.04.2022 15:59

Головне управління держпродвпоживлужби в Хмельницькій області інформує: Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 04 квітня 2022 року по 20 травня весняну диспансеризацію тварин у м. Полонне та селах Полонської ОТГ для проведення діагностичних досліджень і щеплень великої рогатої худоби, а також надання рекомендацій щодо утримання, годівлі та догляду сільскогосподарських тварин в господарствах особистого користування.

Диспансеризація - це комплекс планових діагностичних, лікувально- профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин профілактику та лікування хвороб (антропозоонозів).

Керуючись ЗУ «Про ветеринарну медицину» з метою забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя на підконтрольній території зобов’язуємо Вас, в міру повноважень як голови ОТГ, посприяти забезпеченню максимального інформування населення на території об’єднаної територіальної громади.

З усіх питань та для одержання додаткової інформації звертайтеся в Полонську державну службу ветеринарної медицини за адресою: м. Полонне, вул. Князя Романа, 9, Тел. 2 - 04 - 96.