На Хмельниччину прибув медичний вантаж з Ватикану

Дата: 28.03.2022 15:12

У цей важкий для нашої країни час дуже важливою є підтримка світової спільноти. І українці  відчувають її  щоденно. Багатотисячні акції, турбота про наших біженців, величезні обсяги гуманітарної допомоги – усе це додає нам сил та впевненості у нашій перемозі над рашистами.

На Хмельниччину також майже щодня надходить допомога від іноземних громадян та діаспори. Сьогодні чергову партію такого вантажу доставили з Італії (Ватикану). Благодійники Апостольського Екзархату українців-католиків візантійського обряду в Італії зібрали понад 5 тонн ліків, зокрема, антибіотики, знеболювальні, кровоспинні, протизапальні засоби. Також надійшли кисневі концентратори, перев’язувальні матеріали та багато іншого. Загальна вартість цього вантажу складає більше 160 тисяч євро. Усе отримане буде передано лікувальним закладам області, що опікуються нашими пораненими воїнами.

“Це неоцінна допомога як для бійців, так і  для лікарів. Ці медикаменти та засоби дозволять зберегти не одне життя, адже в умовах війни, коли перервалися звичні логістичні ланцюги та значно виросла потреба лікувальних закладів в таких ліках, їх закупівля є досить проблематичною. – зазначає начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. – Саме тому ми щиро вдячні Апостольському Екзархату українців в Італії за виявлену благодійну ініціативу та зібраний для наших закладів вантаж”.