До Києва, Миколаєва, Харкова та Авдіївки доставлено гуманітарну допомогу з Хмельниччини

Дата: 25.03.2022 10:55

З перших днів російської агресії Хмельницька ОВА спільно з волонтерами, благодійниками з різних країн збирають гуманітарну допомогу та допомагають військовослужбовцям і внутрішньо переміщеним особам. З Великобританії, Німеччини, Польщі, Ірландії, Швейцарії, Італії, Іспанії доставлені вантажі до гуманітарного хабу при Хмельницькій ОВА.

Після розвантаження на складах відсортовану допомогу уже відправлено у міста Київ, Миколаїв, Харків та Авдіївка. Тож для потреб територіальної оборони, військовослужбовців, звичайних громадян, які перебувають у цих регіонах, передано спальні мішки, каремати, одяг, продукти харчування, ковдри, подушки, одноразовий посуд, памперси, дитяче харчування, засоби гігієни та медикаменти.

Хмельниччина й надалі збиратиме та доставлятиме гуманітарну допомогу для підтримки тих людей, що потерпають від військових дій, адже лише спільними зусиллями та об’єднавшись ми наближуємо нашу перемогу над російським агресором.

Нагадаємо, що в Обласній філармонії щоденно працює пункт видачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, де дорослі і діти можуть безкоштовно взяти необхідний одяг, взуття та іграшки.