Розпорядження виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №49 від 11.03.2022 р. "Про роботу сільськогосподарської техніки під час проведения посівної компанії"

Дата: 12.03.2022 13:30

Про роботу сільськогосподарської техніки під час проведения посівної компанії

За підсумками засідання засідання обласного оперативного штабу від 03.03.2022 р., на виконання усного розпорядження начальника Хмельницької обласної військової адміністрації С.Гамалія щодо надання дозволу аграріям Хмельниччини здійснювати посівну компанію, зокрема у нічний час:

1.  Суб’єктам господарювання (аграріям), які займаються посівною компанією (обробітком землі) на території Полонської територіальної громади, щоденно до 9 години 00 хв. в телефонному режимі повідомляти відповідальних осіб виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ години роботи сільськогосподарської техніки з її точним місцем дислокації (населений пункт і поле).
  2.  Відповідальним за збір інформації призначити начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та енергетичного менеджменту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ - Сергійко І. М та головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ - Корнелюк Н.М.
  3.  Начальнику загального відділу - Залевській ІІ.1. довести до відому суб’єктів господарювання (аграріїв) вимоги розпорядження шляхом розміщення на сайті.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови - Яськова Віктора Михайловича.

Полонський міський голова                                         Франц    СКРИМСЬКИЙ