Вітаємо з 8 Березня!

Дата: 08.03.2023 11:00

Шановні жінки!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою - берегинею роду людського! Ви ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки. Ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, даруєте їм спокій і щастя, не забуваєте ділитися своїм душевним теплом, підтримуєте добрим словом, надихаєте на подвиги і творчість.

Сучасна жінка України є уособленням краси, кохання та материнства. Сьогодні наші жінки не тільки є берегинями родинного спокою, але й стоять на захисті Батьківщини в одному строю разом із чоловіками. В суворих умовах бойових дій нашим красуням довелось змінити стильні підбори на берці, вишукані сукні на бушлати, теплі домівки на холодні бліндажі та казарми.  Жінки на "відмінно" здатні виконувати найскладніші завдання.  Енергетика, витримка, розум, краса та емоційність надихає і нас, чоловіків, на розвиток та успіх.

Ми схиляємо голову перед матерями, дружинами, доньками наших захисників, які чекають на своїх рідних вдома. Час очікування обернеться поверненням чоловіків додому і в країні настане мир.

Жінки - воїни, які віддали своє життя заради Батьківщини, навіки залишаться в пам’яті народу та наших серцях.

Висловлюємо слова вдячності кожній жінці України. Ви для нас є символом кохання і перемоги.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Хай завжди сяють ваші очі, збуваються всі мрії, хай завжди з вами будуть здоров’я, любов, краса, щастя і радість! Нехай у вашому домі панує взаєморозуміння та злагода, усіх супроводжує успіх та добрий настрій. Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних, мирного неба над Україною.

З повагою,

Полонський  міський голова                          Франц СКРИМСЬКИЙ