Брифінг щодо ситуації в області у зв’язку з російською агресією станом на 02.03.2022

Дата: 02.03.2022 13:08

Сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час ранкового брифінгу розповів про безпекову ситуацію в області станом на 2 березня та заходи з протидії російській агресії.

Головне на брифінгу:

- Сьогоднішня ніч пройшла спокійно, за винятком повітряної тривоги, яка була вночі. В області ситуація контрольована.

- Хмельницький обласний ляльковий театр з наступного вівторка розпочинає вистави для діток переселених осіб. Вони зможуть їх переглянути щоденно, крім понеділка, о 10-й, 12-й та 14 годині.

- До Хмельниччини уже прибуло біля 90 тис. переселенців, близько 12 тис. осіб залишилися в області. Їх забезпечують житлом та харчуванням.

- Прослуховування телефонів – це дезінформація.

- З вчорашнього дня вступили в дію рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями, заборону поселення чоловіків віком від 18 до 60 років у всіх закладах, що надають послуги з розміщення довше як на 48 годин без реєстрації свого місця проживання, заборону пересування дітей без супроводу дорослих.

- Нагадуємо, що з 1 по 5 березня на військовому стрільбищі в Ракове проходять навчальні стрільби з підрозділами Державної прикордонної служби України та підрозділами територіальної оборони. Стрільби будуть проводитися з 8 до 17 години.

- Не знімайте та не фотографуйте на мобільні пристрої пересування військової техніки. Якщо у вас виникають певні підозри надсилайте такі фото виключно силовикам, але в жодному випадку не викладайте їх у соціальні мережі.

- Перевезення на місцевих маршрутах не змінені. В перші дні російської агресії частина автобусів була залучена до виконання завдань по обороні. Наразі поновлюється штатна робота маршрутів. Усі перевезення контролюються силовими структурами. У разі, якщо ви перебуваєте у автобусі під час повітряної тривоги, необхідно вийти з транспортного засобу і відійти подалі від дороги.

- Україна бореться! Україна незалежна! Україна вистоїть! Україна переможе!