Брифінг начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія за підсумками 1 березня

Дата: 02.03.2022 09:57

Про головне з вечірнього брифінгу начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.

- Відсьогодні повноцінно запрацював застосунок «Повітряна тривога». Завантажити його можна через Google Play та AppStore. Під час сьогоднішньої повітряної тривоги його вже перевірили.

- Щоб отримувати сигнал тривоги на телефон потрібно:
- Встановити застосунок через Google Play Market або App Store.
- Надати йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження.
- Вибрати область, у межах якої хочете отримувати сповіщення. Є плани розділити сповіщення по районах.
- Відстежте початок та кінець повітряних тривог.

- Хмельниччина уже прийняла майже 78 тисяч внутрішньо переміщених осіб, зокрема і транзитних. Зараз в області перебуває майже 11 тисяч осіб.

- Також силами Центру гуманітарної допомоги відправлено більше 23 автомобілів з гуманітарною допомогою різного тоннажу та різного наповнення в різні куточки України. 13 вантажівок автомобілів з гуманітарною допомогою від небайдужих громадян надійшло до Центру.

- В області здійснив посадку безпілотний літальний апарат, при посадці відбувається викид парашута. БПЛА не був пошкоджений, його повернуть до ЗСУ для подальшого виконання завдань. Диверсантів не виявлено, групи оперативного реагування постійно слідкують за таким подіями в області, проводять огляд периметру, тому ситуація є контрольованою.

На виїздах з області облаштовані блокпости. Ті блокпости, які починали будувати хаотично у перші дні війни в населених пунктах області, будуть ліквідовані, щоб не заважати руху транспорту.